Dzięki BMW Excellence Club możesz doświadczać świata wokół Ciebie w całkiem nowy sposób – bardziej intensywnie i z wyrazistym smakiem. Odkrywaj nowe wymiary luksusu, pasji i stylu. Wyjątkowe wydarzenia BMW Excellence Club – stworzone z myślą o miłośnikach sztuki życia.

Poczuj mistrzowskie sportowe emocje, poznaj ekscytujący smak nowości, obcuj z najwyższą kulturą i odkrywaj to, co niedostępne dla innych. BMW Excellence Club to luksus doświadczania świata w nowy, pasjonujący i wyjątkowy sposób.

Lifestyle

Wyjątkowe doznania w najlepszym stylu. Odkrywaj zachwycające miejsca dostępne tylko dla wybranych, wybierz się na ekskluzywną wyprawę lub w luksusowy rejs, weź udział w międzynarodowych wydarzeniach najwyższej rangi.

Dołącz do klubu
Lifestyle

Driving

Rajdowe emocje i mocne doświadczenie ekscytującej jazdy – na torze i nie tylko. Okiełznaj w pełni najpotężniejsze BMW M pod okiem mistrzów kierownicy podczas Driving Experience, testuj możliwości modeli xDrive w ekstremalnych warunkach lodowca Solden.

Dołącz do klubu
Driving

Muzyka

Świat muzyki z wysokiego C. Ekskluzywne koncerty w filharmoniach, operach i najlepszych salach koncertowych uszyte na miarę dla członków naszego klubu.

Dołącz do klubu
Muzyka

Kultura i sztuka

Sztuka życia z klasą. Doświadczaj kultury i sztuki podczas wyselekcjonowanych polskich i międzynarodowych wydarzeń przygotowanych z myślą o prawdziwych koneserach.

Dołącz do klubu
Kultura i sztuka

Doznania kulinarne

Prawdziwa uczta dla zmysłów. Rozsmakuj się w nowych doznaniach i zaskakujących kompozycjach smakowych podczas ekskluzywnych spotkań kulinarnych z najlepszymi szefami kuchni.

Dołącz do klubu
Doznania kulinarne

Sport

Sportowe wrażenia w ekskluzywnym wydaniu. Odkrywaj swoje ulubione dyscypliny z zupełnie nowej perspektywy i poczuj emocje w prawdziwie mistrzowskiej klasie.

Dołącz do klubu
Sport

Premiery BMW

Zawsze na pierwszej pozycji. Gwarantujemy możliwość odkrywania zachwycających nowości ze świata BMW, na długo zanim poznają je inni.

Dołącz do klubu
Premiery BMW